Opublikowano: 17 marca, 2015

Kierunki rozwoju technologii Intel

W serwisie e-webinaria.pl znajduje się pełny zapis webinarium pt. „Kierunki rozwoju technologii Intela i jej wpływ na nasz świat”. Całość zapisu webinarium dostępna jest do obejrzenia na tej stronie. Aby je obejrzeć w całości należy się zalogować. Jeżeli nie posiadacie Państwo konta w serwisie można je założyć.
W laboratoriach Intela nieustannie prowadzone są prace nad nowymi technologiami, coraz szybszymi i bardziej wydajnymi procesorami. Wszystko po to, aby umożliwić realizację otaczającej nas rewolucji.
Coraz więcej urządzeń – a wkrótce i przedmiotów – podłączanych jest/będzie do sieci. Tymczasem na każde 10 urządzeń końcowych podłączonych do internetu potrzebny jest jeden serwer w centrum danych, aby nimi zarządzać, obsługiwać je, udostępniać usługi w chmurze. Rozwiązania te stosowane są także przy budowie największych superkomputerów na świecie. Intel to jednak nie tylko procesory, ale także dyski SSD, czy rozwiązania związane z bezpieczeństwem. Nad jakimi technologiami pracuje się dziś w laboratoriach Intela i w jaki sposób mogą zmienić nasze życie? W jaki sposób wspierają one badania naukowe? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas webinarium organizowanego przez magazyn ITwiz i firmę Intel.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wróć na górę ↑